Tasarımı Kaydet  Kapat

River Enerji Olarak

7 Yıllık Tecrübeye sahibiz


 
Enerji konusunda tecrübeye sahip olan RIVER ENERJİ LTD ŞTİ. Olan firmamız bu engin bilgileri ile artık Türkiye’nin her yerinde bayilik ağıyla yöntemiyle www.riverenerji.com aracılığıyla Türkiye’nin her yapılarına ulaşıp EKB uzmanlarımız tarafından yapıları hakkettiği değerde sınıflandırılmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan uzmanlarımız” Makine , Elektrik ve İnşaat mühendislerden oluşmaktadır. .EKB uzmanları olan mühendislerimiz tarafından gelen projeyi titizlikle inceleyip binaların hak ettiği değerde sınıflandırılarak Ülkemizin enerji tasarrufuna katkı sunmaktadırlar.

 

Enerji Kimlik Belgesi düzenlenmesi konusunda şu anda birçok kişi ve kuruluş, sahip olduğu yetkiyle sektörde çalışmalarına devam etmektedir. Firmamızı bu kişi ve kuruluşlardan ayıran önemli nokta, hızlı ve titiz çalışmalarımızın yanı sıra “Online EKB sistemi olan www.riverenerji.com” hizmetini devreye sokmamızdır.

Aynı zamanda 0543 227 05 29 nolu WhatsApp hattımızla bize ulaşarak Enerji Kimlik Belgesi uzmanlarımız tarafından ücretsiz danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Misyonumuz tüm yapıları hakkettiği değerde sınıflandırılarak, imkânımız dahilinde halkımızı bilinçlendirilip Ülkemizde olan bu enerji israfını en aza indirmektir. Vizyonumuz: Kendi alanında en başarılı ve tercih edilen enerji şirketi haline gelmek..